Glunggi-Logo

Johresprogramm 2019/20

Legände
Stamm
Spiil
Vordrab
Pfyffer
Dambuure und Major
Vorstand
ganzi Clique
Vergangehait 
Wuchedaag
Datum
Zytt
Aaloss
Ort
Bemerkig
Wuchedaag:
Zyschtig
Datum:
30.04.19
Zytt:
19:30
Aggtivität:
Vordrabsitzig
Ort:
kunnt no
Bemerggige:
Wuchedaag:
Zyschtig
Datum:
30.04.19
Zytt:
20:00
Aggtivität:
Pfyffersitzig
Ort:
Glunggikäller
Bemerggige:
Wuchedaag:
Zyschtig
Datum:
30.04.19
Zytt:
20:00
Aggtivität:
Dambouresitzig
Ort:
Glunggikäller
Bemerggige:
Wuchedaag:
Zyschtig
Datum:
07.05.19
Zytt:
20:00
Aggtivität:
1. Yebigsstund
Ort:
Glunggikäller
Bemerggige:
Wuchedaag:
Mäntig
Datum:
20.05.19
Zytt:
18:00
22:30
Aggtivität:
Kasserevision
Ort:
Colmarerstrooss 116
Basel
Bemerggige:
Seggelmaischter(e) und Revisore(ne)
Wuchedaag:
Mitwuch
Datum:
22.05.19
Zytt:
19:30
22:00
Aggtivität:
Vorstandssitzig
Ort:
Glunggikäller
Bemerggige:
Wuchedaag:
Fryttig
Datum:
01.06.18
Zytt:
20:00
Aggtivität:
53. Generalversammlig
Ort:
Rest. Laiezorn, Laiesaal
Bemerggige:
Passivi willkomme
Wuchedaag:
Mittwuch
Datum:
05.06.19
Zytt:
19:00
Aggtivität:
Vordrabsträffe
Ort:
kunnt no
Bemerggige:
Danièle
Wuchedaag:
Samschtig
Datum:
15.06.19
Zytt:
11:00
18:00
Aggtivität:
Rampefescht
Ort:
Kienbärg
Bemerggige:
Zwai Schichte: 11:00 - 15:00 und 14:00 - 18:00 Doodle
Wuchedaag:
Fryttig
Datum:
21.06.19
Zytt:
kunnt no
Aggtivität:
Hochzyttsapéro Judith
Ort:
SUD Burgweg 7
Bemerggige:
Yannick
Wuchedaag:
Samschtig
Datum:
22.06.19
Zytt:
kunnt no
Aggtivität:
Ort:
Grendelmatte Rieche
Bemerggige:
Organisiert vo dr Junge Garde fir dr Stamm und die Alte.
Wuchedaag:
Mittwuch
Datum:
03.07.19
Zytt:
19:00
Aggtivität:
Vortrabsträffe
Ort:
kunnt no
Bemerggige:
Yannick
Wuchedaag:
Samschtig
Datum:
13.07.19
Zytt:
13:00
Aggtivität:
Tattoo-Parade
Ort:
Glunggi Käller
Bemerggige:
Stammmitglider und Passivi willkomme
Wuchedaag:
Zyschtig
Datum:
13.08.19
Zytt:
20:00
Aggtivität:
1. Yebigsstund no de Summerferie
Ort:
Glunggikäller
Bemerggige:
Wuchedaag:
Zyschtig
Datum:
13.08.19
Zytt:
19:00
Aggtivität:
Vordrabsträffe
Ort:
kunnt no
Bemerggige:
Esther
Wuchedaag:
Mittwuch
Datum:
11.09.19
Zytt:
19:00
Aggtivität:
Vordrabsträffe
Ort:
kunnt no
Bemerggige:
Elsbeth
Wuchedaag:
Wuchenändi
Datum:
13.09.19
15.09.19
Zytt:
09:00
14:00
Aggtivität:
Dambourebummel
Ort:
Krakau, Pole
Bemerggige:
Thomas & Thomas
Wuchedaag:
Fryttig
Datum:
27.09.19
Zytt:
ab 17:30
Aggtivität:
Oggtoberfescht
Ort:
Glunggikäller
Bemerggige:
Zyschtigsgrubbe
Wuchedaag:
Samschtig
Datum:
08.10.18
Zytt:
18:00
Aggtivität:
Drummelwäggstatt
Ort:
Laade Schlebach AG
Bemerggige:
statt drummle
Wuchedaag:
Zyschtig
Datum:
15.10.19
Zytt:
20:00
Aggtivität:
Yebigsstund usswärts
Ort:
Aula Stärnefäld, Birsfälde
Bemerggige:
Spiilkommission
Wuchedaag:
Mittwuch
Datum:
16.10.19
Zytt:
19:00
Aggtivität:
Vordrabsträffe
Ort:
kunnt no
Bemerggige:
kunnt no
Wuchedaag:
Samschtig
Datum:
19.10.19
Zytt:
kunnt no
Aggtivität:
Pfyfferbummel
Ort:
kunnt no
Bemerggige:
Wuchedaag:
Mittwuch
Datum:
31.10.18
Zytt:
19:30
Aggtivität:
Vorstandssitzig
Ort:
Glunggikäller
Bemerggige:
Wuchedaag:
Zyschtig
Datum:
05.11.19
Zytt:
19:00
Aggtivität:
Mässbummel
Ort:
kunnt no
Bemerggige:
Esther
Wuchedaag:
Zyschtig
Datum:
12.11.19
Zytt:
20:00
Aggtivität:
Yebigsstund usswärts
Ort:
Aula Stärnefäld, Birsfälde
Bemerggige:
Spiilkommission
Wuchedaag:
Samschtig
Datum:
17.11.19
Zytt:
14:00
Aggtivität:
Yebigssamschtig
Ort:
Aula Dalbeschuelhuus
Ängelgass 40
Bemerggige:
Spielkommission
Wuchedaag:
Samschtig
Datum:
30.11.18
Zytt:
18:00
03:00
Aggtivität:
Källerabstig
Ort:
Vorstadt
Bemerggige:
samt em Glunggikäller
Wuchedaag:
Zyschtig
Datum:
10.12.19
Zytt:
20:00
Aggtivität:
Yebigsstund usswärts
Ort:
Aula Stärnefäld, Birsfälde
Bemerggige:
Spielkommission
Wuchedaag:
Zyschtig
Datum:
17.12.19
Zytt:
19:00
Aggtivität:
Wiehnachtshogg
Ort:
Glunggikäller
Bemerggige:
Passivi Willkomme!
Wuchedaag:
Samschtig
Datum:
04.01.20
Zytt:
10:00
Aggtivität:
Blaggedde-Vernissage
Ort:
Glunggi Käller
Bemerggige:
Passivi willkomme
Wuchedaag:
Samschtig
Datum:
04.01.20
Zytt:
13:00
Aggtivität:
Yebigssamschtig
Ort:
Aula Dalbeschuelhuus
Ängelgass 40
Bemerggige:
Spielkommission
Wuchedaag:
Samschtig
Datum:
04.01.20
Zytt:
18:00
Aggtivität:
Nachtässe
Ort:
Glunggi Käller
Bemerggige:
Spielkommission
Wuchedaag:
Samschtig
Datum:
13.01.20
Zytt:
ab 09:00
Aggtivität:
Vogel Gryff
Ort:
Rest. Sunne
Bemerggige:
Wuchedaag:
Zyschtig
Datum:
14.01.20
Zytt:
20:00
Aggtivität:
Yebigsstund usswärts
Ort:
Aula Stärnefäld, Birsfälde
Bemerggige:
Spielkommission
Wuchedaag:
Donnschtig
Fryttig
Samschtig
Datum:
23.01.20
24.01.20
25.01.20
Zytt:
ab 18h
ab 18h
ab 13:30
Aggtivität:
Offiziells Brysdrummle & -pfyffe
Ort:
Volggshuus
Bemerggige:
Wuchedaag:
Sunntig
Datum:
26.01.20
Zytt:
14:00
Aggtivität:
s'gLuNgGeLi  (Intärns)
Ort:
Aula Rhypark, Birsfelden
Bemerggige:
Passivi willkomme
Wuchedaag:
Zyschtig
Datum:
29.01.19
Zytt:
20:00
Aggtivität:
Yebigsstund usswärts
Ort:
Aula Stärnefäld, Birsfälde
Bemerggige:
Spielkommission
Wuchedaag:
Zyschtig
Datum:
04.02.20
Zytt:
20:00
Aggtivität:
Marschyebig
Ort:
Langen Erle
Bemerggige:
Didi, Spielkommission
Wuchedaag:
Zyschtig
Datum:
11.02.20
Zytt:
20:00
Aggtivität:
Marschyebig
Ort:
Langen Erle
Bemerggige:
Didi, Spielkommission
Wuchedaag:
Sunntig
Datum:
16.02.20
Zytt:
11:00
14:00
Aggtivität:
Gmainsami Marschyebig mit de Junge und den Alte
Ort:
Grien 80, Rest. Seegarte
Bemerggige:
Roli, Yyladig und Information
Wuchedaag:
Zyschtig
Datum:
18.02.20
Zytt:
20:00
Aggtivität:
Marschyebig
Ort:
Langen Erle
Bemerggige:
Drummelscheff
Wuchedaag:
Zyschtig
Datum:
25.02.20
Zytt:
20:00
Aggtivität:
Fasnachtssitzig
Ort:
Glunggikäller
Bemerggige:
Wuchedaag:
Fryttig
Datum:
28.02.20
Zytt:
ab 14:00
Aggtivität:
Källerumbau
Ort:
Glunggikäller
Bemerggige:
Wuchedaag:
Samschtig
Datum:
29.02.20
Zytt:
10:00
Aggtivität:
Ladärne-Uffbau
Ort:
Dalbe Schuelhuus
Bemerggige:
Oli und Didi
Wuchedaag:
Sunntig
Datum:
01.03.20
Zytt:
kunnt no
Aggtivität:
Ladärne Ypfyffe
Ort:
Glunggi Käller
Bemerggige:
Passivi willkomme
Wuchedaag:
Mäntig
bis
Donnschtig
Datum:
02.03.20
bis
05.03.20
Zytt:
04:00

04:00
Aggtivität:
Fasnacht
Ort:
z'Basel in dr Innerstadt
Bemerggige:
Wuchedaag:
Fryttig
Datum:
06.03.20
Zytt:
09:00
Aggtivität:
Ladärne-Abbau
Ort:
Dalbe Schuelhuus
Bemerggige:
Wuchedaag:
Sunntig
Datum:
15.03.20
Zytt:
kunnt no
Aggtivität:
Bummel
Ort:
Iberraschig
Bemerggige:
Sarah und Karin
Wuchedaag:
Zyschtig
Datum:
17.03.20
Zytt:
20:00
Aggtivität:
Fasnachtsussproch
Ort:
Glunggikäller
Bemerggige:
Wuchedaag:
Samschtig
Sunntig
Datum:
28.03.20
29.03.20
Zytt:
kunnt no
Aggtivität:
Schneewuchenändi
Ort:
Kunnt no
Bemerggige:
Sandra und Thomas
Wuchedaag:
Fryttig
Datum:
12.04.19
Zytt:
18:00
Aggtivität:
Danggschönässe
Ort:
Glunggikäller
Bemerggige:
Fir d'Källermannschaft vo der Fasnacht 2019
Wuchedaag:
Zyschtig
Datum:
28.04.20
Zytt:
20:00
Aggtivität:
Aggtivsitzig Stamm
Ort:
Glunggikäller
Bemerggige:
Wuchedaag:
Zyschtig
Datum:
05.05.20
Zytt:
20:00
Aggtivität:
1. Yebigsstund
Ort:
Glunggikäller
Bemerggige:
Wuchedaag:
Fryttig
Datum:
05.06.20
Zytt:
20:00
Aggtivität:
54. Generalversammlig
Ort:
kunnt no
Bemerggige:
Passivi willkomme